Od 2004 r. spółka BOTT AGRO (wcześniej BOTT) jest polskim przedstawicielem koncernu Solcera – producenta dysz przemysłowych o nazwie ALBUZ TEC. Wszystkie dysze marki ALBUZ TEC, z uwagi na użytą do produkcji ceramikę cyrkonową, spełniają najwyższe standardy tych gałęzi przemysłu, dla których wykorzystanie wysokich ciśnień jest kluczową kwestią bezpiecznego procesu produkcji i usług.

Solcera to francuski koncern z ponad 200-letnią wiedzą i doświadczeniem, rozwijający i produkujący zaawansowane fabrykaty ceramiczne oraz połączenia ceramiki i metalu.

Dysze nisko i wysokociśnieniowe stosowane są w rolnictwie, sadownictwie, przemyśle samochodowym, wojskowym i lotniczym, metalurgicznym, stoczniowym, spożywczym, górnictwie i hutnictwie. Cały proces produkcyjny odbywa się w zakładach w Evreux i Moissy-Cramayel – od przygotowania proszku, kształtowania, obróbki cieplnej, obróbki skrawaniem, obróbki wykańczającej, po montaż i kontrolę jakości każdego produktu.

Produkcja prototypów oraz małych i średnich serii jest prowadzona przez najwyższej klasy specjalistów, których szeroka wiedza i know-how pozwoliły zbudować reputację firmy. Zespół badawczo-rozwojowy, zajmujący się wdrażaniem innowacji, stanowi kluczową jednostkę, zapewniającą dynamikę postępu.

SOLCERA działa w sposób odpowiedzialny, chroni środowisko i bezpieczeństwo swoich klientów, pracowników i dostawców, poprzez zapewnienie jakości, szacunek dla środowiska, priorytet w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa.

BOTT AGRO, idąc za przykładem Solcery, działa w oparciu o wypracowaną misję handlową – to łańcuch zasad działania, kultury pracy i poszanowania dla wymagań klienta.

Poniżej znajdują się karty jakości producenta oraz aktualizacja zasad QSE.

Certificat ISO 9001 Solcera
Certificat ISO 14001 Solcera
Certificat OHSAS 18001 Solcera